مستر ترخیص

همه چیز درباره تجارت بین الملل

هدف ما آرامش شماست .

مستر ترخیص ، یک پروژه مخاطب محور است که جهت ارتباط بیشتر با مخاطبان و عزیزانی که در زمینه ترخیص کالا و انجام امورات گمرکی سوالاتی دارند طراحی شده است . پیج مستر ترخیص در تیز ماه سال 1397 راه اندازی شده است و وبسایت کنش گرای آن نیز با دامنه mrtarkhis.com تا پایان شهریور ماه راه اندازی خواهد شد. عزیزانی که نیاز به مشاوره و یا انجام خدمات گمرکی دارند می توانند از طریق پیج ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نشانی mrtarkhiscom با ما در ارتباط باشند .
پشتیبانی آنلاین یک قسمت مهم از این پروژه می باشد که با وجود آن شما در هر روزی از هفته می توانید سوالات خود را برای ما ارسال کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید .پشتیبانی فعال زیر نظر مدیرت گروه تمام سعی خود را خواهد نمود تا نگرانی های شما از مسائل تجاری را در اسرع وقت به بهترین شکل ممکن پاسخ دهد .
قصد و هدف ما در این پروژه گسترش راههای ارتباطی با همراهان و دوست عزیزمان است که در طول سالیان همواره با ما هم قدم بوده اند بنابرین تمامی مراحل آن به شکلی طراحی شده است که هر چه بیشتر بتوانیم در خدمت عزیزان فعال در شاخه مختلف تجارت بین الملل باشیم . به زودی گستره فعالیت ما بیش از پیش خواهد شد که مراتب از طریق شاخه مختلفی که معرفی شده اعلام خواهد شد . 

با نهایت امتنان / سینا قویدل