مشاوره رایگان ترخیص کالا ، صادرات ، واردات ، برندینگ و بازاریابی

برای پیشرفت باید ، تجربیاتمان را به اشتراک بگذاریم

مشاوره رایگان بازاریابی

در جهان امروز بازاریابی ، نه تنها به عنوان یک علم بلکه به عنوان یک اسلحه اقتصادی استراتژیک در حال گسترش می باشد و دیگر کسی قدرت این علم چند جانبه را نمی تواند انکار کند .
گروه ما با توجه به چندین سال تجربه در تامین انواع کالا های وارداتی و یا صادراتی مصرفی به صورت عمده و خرده ، به تجاربی دست یافته است که بر اساس همین تجارب و آشنایی علمی با مباحث روز بازاریابی می توان این ادعا را داشت که هر نوع کالا و خدمات در صورت داشتن حداقل استاندارد های لازمه جهت ارائه به بازار هدف ، می تواند فروش های میلیاردی را تجربه کند .

تنها نیاز رسیدن به این هدف ، ایجاد پلانی دقیق و منظم و مسلح به جزئیات است .

با تکنیک

"تولید مجازی ، فروش حقیقی"

میلیاردی بفروشید.

ترخیص کار کیست؟
چگونه می توان کالای خود را از گمرک ترخیص کرد؟​​​​​​​

شخصی حقیقی یا حقوقی که از جانب صاحب کالا مامور میشود تا کالای وی را از گمرک ترخیص نماید را ترخیص کار یا حق العمل کار می گویند. این تعریفی است کلی و عامه از ترخیص کار
​​​​​​​
اولین و مهمترین وظیفه ترخیص کار ارائه خدمات مشاوره ای ترخیص می باشد که بهتر است صاحب کالا قبل از خرید کالای خود اقدام به دریافت مشاوره از یک ترخیص کار مجرب نماید زیرا در قدم نخست باید از بلامانع بودن واردات و صادرات اطمینان حاصل نماید در قدم های بعدی ترخیص کار  بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط صاحب کالا موظف می شود تا تمام اطلاعات لازم را در اختیار صاحب کالا قرار دهد این اطلاعات عبارت است از حقوق ورودی ، ارزش گمرکی  کالا ،  مالیات و مجوزهای لازم و غیره که در بخش‌های بعدی به صورت روشن و واضح معرفی خواهند شد.

رایگان ولی تخصصی

گام به گام ترخیص کالا​​​​​​​​​​​​​​

درصورت نیاز به مشاوره ترخیص کالا و یا امورات گمرکی ابتدا به این پیج مراجعه فرمایید

ترخیص کالا

آیا شما در خصوص گسترش تجارت خود و یا ترخیص کالای خود نیاز به مشاوره دارید ؟ کافیست اطلاعات تماس خودتان را ارسال نمایید تا ما با شما تماس بگیریم. همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید میتونید به ما ایمیل بزنید.

مشاوره رایگان ترخیص و تامین کالا